KONST / Litografier / Färglitografi 12191452
nr 1219 1452
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, daterad 94/300, ramens innermått: 32x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:43:51
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson